Follow us Youtube
Follow us LinkedIn
Haberler
Çelebi Holding İnsan Kaynakları Departmanı Cv Database Projesini Devreye Aldı.
05 MART 2015 Haber

İnsan Kaynakları departmanı Doxoft üzerinde tüm holding’e ait CV veritabanını oluşturdu.

Ekinciler Demir Çelik Kalite Belgelerini Doxoft ile Yönetiyor.
04 MART 2015 Haber

Sanayinin önemli kuruluşlarından Ekinciler Demir Çelik, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve İş Güvenliği ile ISO 14001 Çevre Yönetmeni doküman ve süreçlerini Doxoft ile yönetiyor.

Doxoft Yakında Mobil Uygulama ile de Sizlerle.
01 MART 2015 Haber

Doxoft’un kısa vadede canlıya geçirmeyi planladığı mobil uygulama ile artık akıllı telefonlarınızdan Doxoft'a erişebileceksiniz.

JP Morgan Chase Bank
06 ŞUBAT 2015 Haber

Finans dünyasının yatırım bankacılığı alanındaki devi, operasyon bölümünde sık kullanılan müşteri dokümanlarına (örn: müşteri sözleşme dokümanları) yetkililerce kolay ulaşımın sağlanması, gelen-giden evraklarının ilgili süreçler içerisindeki dağıtımının gerçekleştirilmesi, gerekirse güncellenecek sözleşmelerin iş akışlarında onay mekanizmasından geçirilmesi, girişi ya da çıkışı yapılan dokümanların yetkilendirilmiş klasör hiyerarşisinde elektronik arşive dahil edilerek kullanıcıların erişimine sunulmasını kapsayan projeyi gerçekleştirmek için Doxoft'u tercih etti.

Türkiye Sermaye Piyasası Aracı Kuruluşları Birliği Doxoft'u Seçti.
05 ŞUBAT 2015 Haber

Türkiye Sermaye Piyasası Aracı Kuruluşları Birliği, üye kuruluşlardan gelen güncel bilgilerin bilgi edinme formlarıyla iş süreçlerine katılarak son haline gelmesini sağlanmak, bu kayıtları etkin şekilde onay süreci sonrasında güncellemek iç in Doxoft kullanımına başladı.

İskenderun Enerji, faturalarının yönetimini Doxoft ile SAP entegrasyonu ile yönetiyor.
03 ŞUBAT 2015 Haber

Yakın zamanda yapılan; Doxoft müşterisi olan İSKENDERUN ENERJİ ile kullanıyor oldukları SAP programının Doxoft ile entegre çalışacağı bir yapı geliştirdik.

Adres :
Kavacık Mah. Elbistan Sk. Sas Plaza No:10 Kat:5 34810 Kavacık - Beykoz / İSTANBUL
Telefon :
Faks :
+90 (216) 680 20 00
+90 (216) 680 22 33
Email :
Sosyal
Medya :
Copyright 2015 Doxoft
Developed by Fİkİr Kahvesİ